SengSS

Blbnou mi videa na youtube .

je tady toho už mnoho ale nikde jsem se nedočetl podobného problému , jde o to že se mi video na YT načítá jen a pouze když ho přehrávám a i když mám třetí nejrychlejší dostupný internet u nás ( 1Gb stáhnu do 10 minut podle zatíženosti servru a mého připojení ) , tak to prostě blbne a někdy se stane že i když přehrávám video se přestane načítat a sekne se co s tím ??? , a také když video dokoukám a chci třeba někam kliknou nějákou scénu znova tak se video začne načítat znova ? , vždyť už by načtené mělo být a takto to fungovalo co si pamatuji , ale od té doby co to upg.. tak to prostě stále blbne ?

Odpovědi
KdojeRaibek?

No možná by to mohlo souviset s vyrovnávací pamětí. Do ní se ti to načítá, ale pokud je plná, musí se zase nějak umazat, aby se tam vešlo další. Myslím, že rychlost připojení zas v tom takovou roli nehraje. Teda jo hraje, že se to rychleji nebo pomaleji stahuje, ale stejně jen do té vyrovnávací paměti.

Bedy

Jaký používáte internetový prohlížeč?
Zrovna si od Vás vyžádám výpis z Hijackthisu a Security Checku a podíváme se, jeslit tam není něco nechtěného.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem nebo lepší, kdžy ho nahrajete třeba na Euroshare.eu nebo Ulož.to

Security Check stáhnete zde: http://screen317­.spywareinfofo­rum.org/Securi­tyCheck.exe
Po spuštění stiskněte Enter, chvilinku počkejte (kontrola by neměla trvat déle, jak minutu) a poté se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem anebo nahrjate na to Euroshare.eu či Ulož.to

Jinak pokud používáte Chrome, bude nejspíš problém tam – on používá trochu upravený Flash Player a vím, že má často problémy s přehráváním videí na internetu.
Proto bych doporučil přejít na jiný prohlížeč, například Internet Explorer nebo Operu.

Jestliže jste si zvykl na Google Chroem, doporučím Iron. Je to úplně stejný prohlížeč, jen nesleduje aktivitu svých uživatelů (jako to dělá Google skrz své programy a služby) a používá klasický Adobe Flash Player.
Více o ironu najdete zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/
Iron stáhnete odsud (oficiální stránka): http://www.srwa­re.net/downlo­ads/srware_iron­.exe