RadaBrysova

Nějaké neobvyklé jméno pro štěně ?

budu si pořizovat štěne kříženečka jezevčice a kokršpaněla jednoho ročniho už mam doma Bertíka a ten je celý černý a pacinky a bříško má bíle a ten nový je celý černý, poraďte nějaké jméno ale nemám rada jeména typu puňta tlapka flíček apod… chci něco netradičního co se často neužíva mě napadl třeba Alex- Aleki nebo Ferda :) a nějaké vaše nápady??? díky :)
Doplňuji:
file:///C:/User­s/Jenda/Desktop/1068191­8_715639528483914_119418­5815_n.jpg

Nejlepší odpověď
marci1

Ferda je fajn. Nebo třeba Čertík ( když je celý černý ) a budeš mít doma Čertíka (a) Bertíka. 🙂
V kalendáři psích jmen je tolik jmen, že člověk neví, co si vybrat.
Doplňuji:
Podobná zodpovězená otázka : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hledam-jmeno-pro-psa-prosim-o-navrhy

Další odpovědi
zjentek

tak Karel ..nebo Barack

anonym

Bixby

Funna

nějak jsme nepochopila to dolněno…to mám dáváš odkaz na fotku kterou má nějaký Jenda na své ploše v počítači?…
a Ferda je pro psa dost běžné jméno…
v tomhle odkazu (na internetové stránky, ne ke mě na plochu) najdeš neobvyklých jmen více než dost
http://www.e-dog.cz/stranky/psi-jmena.htm

zzzzz

Zjentku Barack:-DDDDDDDDDDDDD nominace:-DDDDDDDDDD