Shuffle

Poradíte netradiční jméno pro psa?

Dobrý den, hledám jméno pro psa. Nechci žádnou klasiku jako Max, Troy, Rex apod. Bude to kluk, malý bišonek, zároveň nechci žádnou zdrobnělinu. mohlo by to být i něco anglického. Líbí se nám jména s písmenkami F, S, W a další zvláštní. Prosím o jakýkoliv nápad. Zatím vede Cookie, Swampy, Merlin a Whity.

Nejlepší odpověď
anonym

Českýmu psovi bych anglicky neříkal,oni v zahraničí taky nemají Punti.

Další odpovědi
anonym

Hubby [:habi:], Dock/Dok [:dok/dak:], Julián, Karvel/Kävel [:kávl:], Usuhiri, Tidvel, Rhümf [:raemf:], Mack [:mek:], Xondu [:chando:], Pox, Imshi [:imší:], Purshbaster [:puršbástr:], Qifui [:kífů:], Ichtyandr [:ichtiandr:], Zimkü [:zeomkó:], Lambachro [:lambušo:], Remzik, Farvod [:farvůd:], Besokiri, Casquivamse [:sačkvamci:], Dimdy, Olampaok [:ulampuk:], Ernando, Kortéz, Jánošík, Samula, Muhamad, Temzi, Ulumasirfeon, Humbuk,…

Džanička

Měla jsem velké pejsky jménem Argo, Nero, Baddy..
Nevím proč podle ostatních by musel mít zrovna České jméno.
V cizině mají krásný jména.

marci1

Třeba : Fogy, Fanfán, Sany, Sax, Wolf, Willy.
Já bych ho pojmenovala Fanda nebo Ferda ( jsme v ČR ). 🙂
Doplňuji:
Psí jména : http://www.jmena-psu.cz/

Nikoltyna

Mě se hodně líbí jména : Wilson nebo Fábio (Fibo)

bolak

Drahomíra Kočová

Moona45

Můj se bude jmenovat Tygi :))

STUDENTKAEVA

Kup si psí kalendář…