Kroupič

Nějaké nápady na zabavení mladých lidí ???

Nemám na mysli hry typu flaška, člověče napij se, nebo karty. Spíš myslím nějaká hra, kde se musí trochu myslet, ale zato se pobavíte, a nebo třeba také můžete diskutovat o něčem.

Nejlepší odpověď
kapka

Já se dřív takových her něco nahrála, ale už si je nepamatuju, natož, abych je uměla vysvětlit, takže jsem namátkou našla něco na netu, ale určitě takových stránek najdete i víc. http://www.hra­nostaj.cz/kata­log-13.html Diskusní třeba to Kupé nebo Létající balón, no určitě si tam něco vyberete. :)

Další odpovědi
Nuk nuk

KOnkrétní hra mě nenapadá, záleží totiž i na tom jak je daný mladý člověk nebo skupina zaměřená. Ale zkuste nakaldatelství, resp. knihkupectví Portál http://www.por­tal.cz/ Vydávají a hlavně prodávají i knihy právě s nápady na hry nejen pro mrňata, ale právě i pro dospívající. Ideální je si knížku prolistovat v knihkupectví, protože jich mají hodně, ale kamenné knihkupectví je snad jen v Praze a v Brně.

ivzez

Pro kolik osob?

Výborné jsou bridge nebo whist.