slevin

Co to může způsobovat??

kdyz na klavesnici mackam postupne šipky nahoru-dolů a doleva-doprava,tak mi to skočí hned shora dolů,nebo z jedné strany na druhou.nejde napr.clanek precist postupne.nevi nekdo co s tím?díky

Odpovědi
HOLAS

Dle mě je to nastaveném prohlížeče jako skok, popř nastaveno jako konec/začátek stránky. šipky vyzkoušíš lehce, někde něco napiš a pak se v tom textu pohybuj šipkama, pokud to pojede jak má, chyba je opravdu v nastavení ;)

anonym

otevříi si správce ůloh a podívej se,jsestli tam nemáš virus