Heřman

Nej… PC programy které používate

Jaké používáte nejčastěji programy na PC vyjmenujte alespoň 3. Například já používám nejčastěji Mozillu Firefox, OpenOffice a Malování.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

PSPad, Inkscape, Google Chrome, Need For Speed World, IrfanView, XnView

Další odpovědi
arygnoc

pspad, total commander, KMPlayer, Mozillu, skype, mirc, irwanview, daemontools.

to jsou ty nejčastější.

briketka10

Adobe Flash Player musím nejčastěji ( dnes mi nešel aktualizovat – slabý signál, přijel správce – přes mobil se napojil a já slavím, bez něho se nepodívám ani na YouTube ), Kubík SMSDreamCom, Google, Mozilla Firefox..

tuCZek

Total Commander,Ope­ra,Microsoft Office