Nefunknčí připojení routeru

Dobrý den,
zakoupil jsem si router TP-LINK TL-WR841ND pro rozšíření své sítě, připojil jsem vše podle návodu(WAN, LAN, napájení), začaly blikat kontrolky, spustil jsem automatického průvodce proklikal se začátkem a vyskočila my chyba (přeloženo) "Chyba při přidělování IP k vašemu počítači." podíval jsem se na komunitní návody na fórech a postupoval podle nich, ale podle těchto návodů, či příručky rychlého startu, se nedostanu do nastavení routeru. Při zadání příkazu IPCOFIG do CMD my vyskočí že má IP je 0.0.0.0. Nevíte prosím někdo jak se dostat do nastavení routeru a následně zprovoznit síť?
Děkuji.
Doplňuji:
jáára
to sem už skoušel, zadat IP od poskytovatele, i v návodu popsané tplinklogin.net, pořád nic

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Zkus nastavit IP adresu PC manuálně dle návodu, podle mně je problém v tom, že DHCP server v routeru nepřiřadí PC IP adresu, což odpovídá té 0.0.0.0, co vidíš v odezvě na IPCONFIG. Defaultní IP adresa routeru je 192.168.0.1, v PC je pak nutné nastavit jakoukoliv jinou ve stejné síti, např. 192.168.0.2. No a pak stačí v browseru zadat http://192.168.0.1/ a mělo by to zafungovat....

Další odpovědi:

Bronzový

router se nastavuje v prohlížeči ne přes kdovíjakého průvodce. znovu a lépe (podle návodu)

Bronzový

Zkuste vypnout firewall ve Windows, připadně firewall třeti strany (Eset, Komodo, Kaspersky, atp.) a otevřete zmíněnou IP v Internet Exporeru. Drtivá většina webových administrací by měla spolupracovat s IE dobře.

Diskuze k otázce

jasemja

tekumseh
Děkuji, dostal jsem se do administrace routeru, ale stále se nemohu připojit na internet

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.