Nefunguje facebook

Jse stálým uživatelem facebooku a najednou mi nefunguje. Přihlásím se pod svým jménem a heslem, takže jsem přihlášen, ale nikam se nedostanu. Vidím, že přátelé mi posílají vzkazy aj.m ale já si nic neotevřu. Co mám dělat?

Odpovědi
panenka

zřejmě se jedná o nějaké přetížení nebo poruchu protože mě to taky nejde

fil-de-lin

Mrkněte sem: www.facemag.cz

Lucie Rybová

Dobrý den. Již několik dní mi nejde dát like na příspěvek, který sleduju. Můžete mi někdo prosím poradit? Děkuji