Elk

Něco ze školy – čeština.

Jaká jsou vybraná slova – můžete si vybrat písmeno.
Doplňuji:
Pardon, vyjmenovaná…!

Nejlepší odpověď
anonym

znám jen vyjmenovaná,ale přiznám se bez mučení že už ne tak dobře

Další odpovědi
BEAES

Eeee
Doplňuji:
Po B nás učili ještě- bystrý -Guentosi.

quentos

tak schválně – B: být, bydlit, obyvatel, byt, příbytek, nábytek, dobytek, obyčej, bylina, kobyla, býk, Přibyslav. (pak jich v „oficiálním“ seznamu, alespoň jak ho učili nás, pár chybí – např. Bydžov a babyka)

uf – snad jsem na žádný nezapomněl. Ale všechny už bych asi nedal
Doplňuji:
Beaes, máš recht, já věděl, že na nějaký zapomenu. Šak jsem si je neopakoval hezkých pár let; důležitý je, že je umím pasivně a pokud nějaké chci použít, vím, že mezi ně patří… Ale máš tam taky chybu, nejsem „Guentos“ :{))>

mojitek

ž