mosoj

Něco mně uniklo ?

Kdo je Bém a Janoušek dnes už asi ví i malé dítě.
Proč ale není nikomu divné že byli dotyční odposloucháváni?

To je u nás odposlech tak běžný?
A to nemluvím o tom že se odposlech cituje v médiích.
Opravdu to nikomu není divné ?

Doplňuji:
Nedávno jsem nechtěně vyslechl hovor dvou činných funkcionářů, kteří mluvili o posledních komunálních volbách a mluvili o tom jak bylo uplaceno v jedné straně 1400 ! voličů.
Načež jeden si povzdechl a řekl: " no vidíš a co chceš v tomto státě dělat když se na takovéto malé platformě nechá uplatit tolik lidí" . Nedá se nic dělat musím s ním souhlasit.

Nejlepší odpověď
Drap

A co v této republice neni divné ?

Další odpovědi
anonym

Podivná je jediná věc a to, jakto, že to vyplavalo až po letech?

  1. Odposlech byl odkleplý soudcem na základě důvodného podezření ze strany oprávněné BIS.
  2. Kdyby do toho investigativní novináři nešťourali, hrozilo by, že se to opět zamete pod koberec jako mnohé minulé kauzy.
  3. S tím únikem informací máš pravdu a není to ani po prvé.

Takže nadchází 2. etapa pro policejní inspekci, pro níž je to signál, že mafiózní chobotnice už prorostla i do zkorumpovaných orgánů činných v trestním řízení.
Pikantní na tom je z dnešního pohledu, konfrontace tehdejších alibistických prohlášení aktérů a náhlé odkopané přistižení in flagranti
a v nedbalkách, neřku-li přímo v šokující nahotě.
Ještě, že boží mlýny zapracovaly a nastražily past v podobě dopravní nehody pod vlivem alkoholu a koksu, z níž se hned tak nevyhrabe ani vlivný kmotr.

terry

Čím jsem starší a čím déle pobývám v ČR, tím méně mi je divné.

hanny 2

Od té doby,co vyšlo najevo,že ve straně VV odposlouchával každý každého,tak asi to všichni berou tak,že odposlech je běžná věc.

anonym

Mám za to, že naopak v téhle republice je všechno divné normální. Tady už asi nikoho nic nepřekvapí.

jendahun

Kdyby ten odposlech nebyl,dodnes by byli ti parchanti počestní a ctnostní lidé.Kdo nemá co tajit,nevadí mu odposlech.Ať si klidně každý poslechne moje debaty v mobilu na téma: co bude na oběd,kolik čísel jsem zvládl…Jediné omezení bych viděl v prozrazování vojenského tajemství,nebo průmyslové špionáže.Jinak sviňárny našich politiků bych zveřejňoval povinně.