zvonisek

Necítíte venku ve vzduchu nějaké chemikálie? Mám pocit, že to venku jako čpí.

Něco jako čpavek.

Odpovědi
Disraeli

Lidi v zimě topí…
Plus ve městech nějaké spalovny, továrny atd. Pak příjde ještě na atmosferickém tlaku, větru atd., kdy se někdy ten smrad může držet dole.

GM

Venku, to je u tebe kde? U nás ve Velmezu nic nečpí.

Kelt

A kde bydlíš, já nic necítím. Tedy ne čpavek.

cappuccino

A to ty si jako myslis, ze vsichni tady sedi nekde blizko tebe? Nebo ze by cpela cela Zemekoule??!!
Treba je to jen od souseda!

Filip84

Počkej: před 141 dny jsi měl „pocit“, že venku něco čpí, a dnes jsi měl „pocit“, že to něco, o čem jsi měl „pocit“, že to jako čpí, je něco, jako čpavek.

Nevím co má pocit společného s pachem, ať už libým, nelibým nebo neutrálním. Pachy, obecně, vnímáme čichem, nikoli pocity.

Pokud máš 141 dní „pocit“, že něco čpí, a máš „pocit“, že to něco čpí, jako čpavek, pak se obávám, že máš halucinace (mohou být i „pocitové“, dokonce i čichové, představ si to!), a proto by bylo nanejvýš žádoucí navštívit praktického lékaře, ať Ti napíše poukaz ke klinickému psychiatrovi.

Pak dostaneš recept na tabletky a bude po „pocitu“, že něco čpí, neboj!

Ametyst

Disraeli: Spalovny při správném režimu a dokonalém spalování vůbec nemohou smrdět. To ledaže by se tam rozhodli šetřit energie a nechali nedokonale spalovat odpad- a vznikají příslušné toxické produkty hoření. I u obyčejných kamen přece známe rozdíl mezi CO2 a CO.

Disraeli

Nj, to je asi pravda. Ale není spalovna jako spalovna. :D

elkon

Dnes jsou pro spalovny tak přísné normy, že by ji bez průběžného testování vůbec nedovolili provozovat.

Filip84

elkon: O to nejde, to je zase další pacoš na hlavu „do party“ debillaria, co mu pocit, že něco čpí, jako čpavek, 141 dnů.