hanulka11

Nechybí tu něco? Nebo se mi to zdá?

Doplňuji:
Nějak jsem nepochopila tu divnou otázku , asi nejsem dost študovaná. Jen bych ráda věděla co tím chtěl básník říci.

Nejlepší odpověď
tom004

Ubývá slušnost a vtip. Přibývají „divné“ otázky.
Doplňuji:
Pravda.Měl jsem rovnou napsat,sprosté,u­rážlivé,porušu­jící kodex.

Další odpovědi
www

Občas tu chybí někdo.
Ale CO tu chybí, to skutečně nevím. Jiná pravidla, sranda, počasí, kurzy měn, horoskop ap. ?

anonym

Ačkoliv tvá původní otázka na onen podivný příspěvek už není aktuální poté, co se vytratil, doplním toma.
Ano chybí triviální soudnost a sebekritičnost některých také rádobyuživatelů/lek a naopak přebývá záplava nesmyslných a účelových otázek.
Křiklavý až alarmující čerstvý příklad viz v odkazu (20 blbých otázek/hod.):

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-jste-prisli-ke-sve-prezdivce-kterou-se-zde-prezentujete

Drap

?? Barbakán je asi v práci......­...anebo něco jiného ?

aramah

Chybí chtěla jsem si vymazat otázku a nejde to…Co s tím je?
Doplňuji:
Teda odpověď..

anonym

A sakra,zase jsem přišel s křížkem po funuse.
Drape,zrovna teď se připravuji do práce. Barbakan hajal.

hanulka11

Tome ,než jsem se k tomu dostala byla pryč

tom004

Tak teď jsem z toho „vedle sebe“. Měl jsem za to,že to byla reakce na mé „divné“ otázky. :)