MrGandy

Nechtěli byste se sem podívat za pár tisíc let?

Abych vám řekl pravdu, zatím jsem mladý a celkem často takhle přemýšlím… Když se na to podíváme, tak trošku „aktivně“ žijeme 500 let a pak začínají objevy a pořád jde všechno dopředu. A když takhle přemýšlím, tak mě i trošku mrzí, že jsem se nenarodil trochu později.
Kouknout se do vesmíru a ne jen takhle žít a snít o tom, že to už za pár set let bude jiný … objeví se určitě nové rasy (které můžou být třeba i o milion let před námi nebo nově vznikající druh na začátku)

Jak to máte vy? Taky takhle občas přemýšlíte?
Doplňuji:
zzzzz: To je další věc, o které by se dalo dlouho debatovat. Určitě nějaké zdroje vyčerpáme, ale pak zase začneme oběvovat jiné… jako temná hmota nebo dokázat zachytit energii, kterou vydá slunce při slunečních bouřích- toť můj názor …

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já se obávám, že za pár tisíc let, se nebude kam podívat, vzhledem k našemu stylu života. Vem si, jak jsme tuhle planetu zaneřádili jen za posledních sto let.