DusanOrlik

Nechci zbytečně platit za vyzváněcí tóny.Kde bych je mohl stáhnout?

Zdravím,vyzváněcí tóny nechci platit,když určitě někde jsou zdarma.Proč?Protože mám např. LadyGaga-Judas jako vyzv. tón a než se to rozjede tak to dlouho trvá.Nevíte,neznáte webovku,kde to najdu?Díky moc

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Tak si stáhni písničku, pomocí Audacity si z ní vyřízni refrén a pak si to nahraj do mobilu a nastav jako vyzvánění

Další odpovědi
baghira

Vyzváněcí tóny na mém telefonu jsou prachobyčejné mp3 (nebo wav nebo mid)

www

Pokud nechceš vyrábět sám, něco je v odkazu

Zdroj: www.google.com/m?q=Vyz­v%C3%A1n%C4%9Bc%C3%AD+mp­3+free&client=ms-opera-mini&channel=new

DDarent

Nepodporujeme WAREZ!!!!!

mosoj

To máš pravdu. Nač zbytečně platit vyzváněcí tóny. Nestačí dva tři v telefonu ?
Nebo Ti jde o to In nebo COOL ??