zjentek

Nechaly jste si na zimu řádně protáhnout komín?

Sedět v teplíčku u krbu je jedna věc, ale být uvolněná, relax, to je druhá věc. Ptám se, abych připomenul, že ženská si s tím svépomocí poradí hůř a kolikrát to ani nevyjde podle představ. Důsledky bývají smutné, kolikráte zbývají jen rozmazané šminky na uplakané tváři. Beznaděj.
A přitom váš problém nemusí řešit přímo specialista, ale postačí šikovný chlapák, třeba soused. Pokud zrovna nemá žádnou štětku a má filipa, určitě vám to protáhne s podvázanýma koulema nebo najde jiný princip, fígl. A je to pak levně, třeba za pívo.
Zanedbáváte svůj komín, nebo pravidelně pečujete a máte to pod kontrolou?

Nejlepší odpověď
mosoj

Velmi zábavné, ale jak pro koho!

Další odpovědi
Drap

Ne. Na tuhá paliva si ho čistím sám a na plynový kotel nepotřebuji

Gestas

Proč se ptáš jen žen?

Mc Merkurion

… to víš, že sem jí ho protáhl … aby se nezanesl a nezanášela …

Hankapolak

Nás pravidelně každý rok obchází ti samí kominíci a zdá se, že je vše ok. Kontrola je potřeba..

quentos

Drap: otázka je ale jen pro ženy…