Zlatý

Nebude to omyl, o těch zřícených fotbalistech v Andách?

Gecco vložil odkaz na film(Přežít), který byl natočený podle skutečné události z roku 1972, ale ten nemá nic společného s katastrofou, která se udála v roce 1961, tedy před 54 lety, když se tehdy zřítilo letadlo s Chilským fotbalovým týmem Green Cross a pokud vím, na toto téma nebyl film dosud natočen!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ano, jde o omyl. Přežít je o jné, podobné katastrofě, která se stala v Andách o něco později..

Další odpovědi:

Stříbrný

Aha, to mě nenapadlo, takže Gecco mi kecal :( No totok, kde mám tu rákosku :D :D
Ale je fakt, že jsem měl na mysli tento film, takže za odpověď mu děkuji, ikdyž jak jsem se mylně domníval, o tomto letu to není.
Doplňuji:
Zázraky se dějí je o té letušce nebo holce co spadlo letadlo kdesi v amazonii, nedávno jsem jej viděl a abych pravdu řekl, pro jeho stáří se na to nedalo dívat-myslím tím efekty atd.
Holka se nakazí mouchou cécé a ten domorodec ji to vytahuje ze zad-myslím, že napočítal 30 červů :(

Zlatý

Ahááá...?
;-)
No jo - já si tipnul, jinej film na podobné téma neznám (resp. napadl mne ještě Zázraky se dějí - http://www.csfd.cz/… - ale ten je hodně ´jinej´)...
;-)

Zlatý

Jednalo se o jiný film ( uvedla jsem to v diskusi u původní otázky ). Hlavně že "gecco" doporučil film, který "JájsemRaibek" hledal. :-))
Doplňuji:
O havárii z r. 1961 film natočený nebyl.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

JájsemRaibek -> no, hlavně, že ta informace pomohla...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.