s1066

názory na motor 2.2 i cdti

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud vím, tak se tyto motory objevují nejčastěji u Hondy(Acord, Civic, CR-V) a co se týče motoru tak je v pohodě, bezporuchový, auto je pružné, samozřejmě se platí trochu větší pojistka a spotřeba kolem 5.5 – 6l nafty je také pěkná – samozřejmě závisí na váze automobilu a použitém pneu a stylu jízdy.

Další odpovědi
honza19hk

co vím tak to bývají spolehlivé motory a mívají dobrý odpich.Ale vše záleží na schopnostech řidiče.Spotřeba cca 7 litrů po městě.

Äle nechtěl bych to, T813 8×8 mi stačí V12 20-litr 520 koní.Spotřeba 40l/100km po silnici,v terénu až 80 l