Názor na HP?

Jaké máte zkušenosti s notebooky HP? můžete mi nějaký doporučit? :) max. Do 11 000.
Dekuju:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Prosím tě... Notebook do 11000 si vyber podle barvy. Hardware je low end a nic s ním nenavymýšlíš.

Další odpovědi:

Stříbrný

Za mě HP nikdy více. Odešel cca 6 měsíců po záruce (zákl. deska).

Bronzový

HP, Toshiba, Acer, Asus, Lenovo a další výrobci mají různé produktové řady notebooků. Notebooky do 11000 Kč jsou obvykle všechny téměř stejné. Výrobce nemá šanci nikam moc uhnout a něco vylepšit, protože je prostě tlačený cenou.

S HP nemám problém, ale:
- HP 250 nebo 255 - nejlevnější notebooky, které obvykle vydrží 2 roky a kousek. Vyhnul bych se mu.
- HP 350 nebo 355 - vylepšené notebooky pro běžné užití. Pokud nejsou peníze, volil bych z těchto.
- HP ProBook 450 nebo 455 - ty už mají přívlastek "ProBook" a tedy něco navíc (podsvícená klávesnice, lepší konstukce šasi, ...). Pro "chudého" Čecha asi to nejdostupnější.
- HP ProBook 650 nebo 655 - profi notebooky na práci
- HP Pavilion - profi notebooky na práci

Za mne: Notebook je na práci a patří do něj procesor Intel Core i3 nebo Intel Core i5 (tj. ProBook x50 nebo Pavilion), grafická karta Intel a klávesnice musí sednout.

HP má celkem dobrý servis v České republice a sběrná místa v desítkách měst. To je také důležité. Náhradní díly, i neoriginální, jsou po záruce snadno dostupné.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.