Mika47

Ma nekdo zkusenosti s notebookem HP Pavilion Sleek Book 15-b027? Jake? diky

Jake mate zkusenosti? V cem se vam libi a v cem neni moc dobry?

Odpovědi
Jarisak

Já mám 15-b035 a jsem s ním úplně spokojenej, jediný, co občas dělá problémy, je touchpad, kterej se sám od sebe občas zasekne a přestane fungovat. Přímo s tím tvým ale zkušenosti nemám. Mrkni na recenze na Heuréce, případně na Alze.

Melkor

Pokud jen koukáš na internet, na filmy, posloucháš hudbu a nehraješ novější hry tak doporučuji. Tenhle PC má slabý takt procesoru a blbou grafickou kartu, ale na normální práci stačí.