Epson

Grafická karta NVIDIA GeForce GT230 1.5GB.Je to dobrý karta?Přemejšlim jestli si ji mam koupit do kompu.

Doplňuji:
A myslíte že mi to utáhne GTA 4?

Nejlepší odpověď
rynek878

Dle mého soukromého názoru se jedná o velice solidní grafiku:

HP NVIDIA Graphics PLUS GeForce GT230 1.5GB PCIe DVI/VGA/HDMI
NVIDIA uvádí další herní kvalitní grafiku – GT230 s vlastnostmi:

  • 1.5 GB dedicated on-board graphics frame buffer memory on a 192bit bus
  • konektory Provides one VGA, one HDMI and one dual-link DVI-I output port. (HDMI port does not support audio)
  • HDCP for HD movie playback support
  • NVIDIA PureVideo HD (movie decode acceleration) for HD movie playback support
  • DirectX 10.0, OpenGL 2.1
  • Core clock 500 MHz
  • Memory clock 500 MHz
  • Integrated 400 MHz RAMDAC
  • rozlišení max (analog) 2048×1536, (digital) 2560×1600
  • kompatibilní OS: všechny verze Vist, W7, XP, dos, linux
  • spotřeba – max 75W
  • záruka 2 roky

Další odpovědi
GangstaHelper

Je to dobrá karta ale žádná karta není víceméně špatná. Záleží ale na co je a ZA KOLIK.

Tato karta je dostatečně výkonná pro hraní většiny her, ale na nižší detaily.

Karta určená hlavně pro PC se všeobecným použitím.

Údajně je dostupná ale jen v sestavách HP, vyráběna přímo pro ně.

Na nižší nebo střední detaily ano. Informace (a hlavně zkušenosti), dostupné na internetu, jsou u této karty mizivé. To je tím, že je právě dostupná jen v sestavách HP a nedá se koupit samostatně. Proto ani neodhadnu její cenu.

Zdroje tvrdí, že je o něco pomalejší než GeForce 8800GT. Na té se dá GTA4 hrát. Obrovskou roli (a hlavně u této hry) hraje i použitý procesor.

anonym

přemýšlejte také o kartách ATI, jsou vyhodnejsi pomerem cena/vykon a v posledni dobe celkove i o neco vykonejsi

jinak doporucuji kouknout sem
http://www.zi­ve.cz/poradna/gra­ficka-karta-nvidia-geforce-gt-230/sc-20-cq-434388/default­.aspx?consultan­swers=1

kde uz se kolem teto karty seslo nedavno dost nazoru i rad