sklenice

Název písničky

Zdravíčko, hledám jednu českou písničku. zpívalo se tam něco jako: zas je tu víkend, já odjíždím, a slibuju, že nepomyslim, co příjde po neděli. Víc si toho bohužel nepamatuju. Děkuju za odpovědi :)
Doplňuji:
Jeden čas se tato písnička hrála dost často v rádiích. Byla jsem mladší, tipuju tak rok 99–01. Nic víc bližšího bohužel nevím.

Odpovědi
Efchen

Zkoušela jsem zadat ten text do googlu a nic mi to nenašlo…Víš,kde si ji slyašela? nemohla bys rozpoznat,kdo ji zpíval?

schauni

Alice Springs