ReHu

Název fotoknihy? Mamka bude slavit 70 let. Chci jí nechat udělat fotoknihu ale nenapadá mě žádný název

pro průřez jejím životem. Máte nějaký tip?
Děkuju moooc. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Co takhle: Mami, děkuji.

Já dostala takovou od „vnučky“. Je na ní jenom fotografie vnučky jako miminka, ale je to moje nejzamilovanější „počteníčko“.

Další odpovědi
terry

Život je krásný.

IK

Naše maminka 70 let mladá 🙂

nejhorší je hledat alba s názvem který se nedá zařadit chronologicky.
Moje maminka si na fotky psala datum a jak jsem jí za to vděčná.

Kohut57

7 x šťastných 10 milé mamimky A pokusil bych se album sestavit v tomto pozitivním duchu – vybrat v každém desetiletí nejdůleitější a hlavně nejsťastnější okamžiky zachycené na foto

Illines

Ahoj Rehu,treba-mami,zivot plyne jako voda,tvoje cesta zivotem ,jedinecna kniha moje maminky.

koreg

Fotokniha skvělý dárek! nechal jsem také pro maminku dělat k jejím 50 🙂 Doporučuji pořídit na http://www.prin­tmall.cz/fotok­nihy