SP182

Návštěvy ve vazbě v Německu, jak to chodí s navstivenkou??

Kamarád je ve vazbě v Německu. Přišel papír, v něm je zmíněno, že paní XXX, paní Yyy a pan Www mají možnost návštěvy po dobu 60min.
Přijde teprve navštívenka pro každou osobu s termínem na jejich adresu? Nebo to posílají zároveň a paní XXX navštívenky zatajila? Nevíte, jak to chodí?
Dik

Odpovědi
Kryšpín

Zavoláte do věznice, neb zašlete mail a oni odpoví, nemějte obavu mají tam veget jako v Česku, nemusí pracovat, posilovna, 3× denně dobré papú, dokonce v příhraničních šatlavách nápis vítá návštěvy česky, poněvadž je tam nejvíce lupínků zlodějíčků, převaděčů z Česka a Polska, při povolené návštěvě můžete zakoupit krabičku cigaret a čokoládu, aby lupínek, který dělá ostudu České republice u sousedů netrpěl. Jinak daňového poplatníka tato sebranka přijde na 170 Eur denně za jednoho chmatáka.

ivzez

Není „navštívenkou“ pro všechny tři už ten papír?

Doporučila bych si v internetu najít konkrétní vazební
věznici (Untersuchungshaft) a seznámit se s jejími podmínkami.

Jak jste na tom s němčinou?
Pokud byste rozhovor chtěli bez povolení vést v češtině, může být
návštěva okamžitě ukončena a další už nemusí být povolena.

Dále se můžete zkusit německy(!!) zeptat na webu GuteRat.de.

Ratgeber zum Thema „Untersuchungshaft: https://www.an­walt.org/unter­suchungshaft/