Pokročilý

Nemáte někdo český návod na ADOBE READER v mobilu?

Zdravím! Stáhla jsem si do mobilu ADOBE READER a návod je tam jen čínsky. Nemáte ho někdo v češtině? Nebo poradili byste mi, jak na to - jak v něm číst knihy? - Děkuji.

Odpovědi:

Pokročilý

Myslíš to pédéefko s názvem "Začínáme"? Sice ani já nechápu, proč to má název v češtině a po rozkliknutí to na tebe žbreptá čínsky, ale podle mě to stejně má mít hlavně funkci zkušebního souboru, na kterým si aplikaci tak nějak "ošaháš".
Jestli mermomoci potřebuješ instrukce v češtině, vedle kolonky pro vyhledávání (symbol lupy) máš tři puntíky v řadě pod sebou. Tak ťukni na ně a z rozbalené nabídky vyber: Nápověda -> Nápověda. Rozbalí se ti nabídka témat nápovědy, tak si to v klidu všechno projdi a uvidíš, že v praxi to pak stejně všechno zvládneš intuitivně. ;-)

Jinak pro okamžité čtení pdf knihy stačí, když si v mobilu najdeš složku, kde máš ono pdf uloženo. Když klepneš na jeho ikonku, mělo by se tě to zeptat, v jakým programu chceš soubor otevřít. Vybereš Adobe Reader (resp. Adobe Acrobat) a už můžeš číst - žádná věda v tom není. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.