kaasik

nausnice z cirurgicke oceli

mam nausnici z chirurgicke oceli muze zrezivet

Nejlepší odpověď
kropitko

Podle mého ne,mám snubák,který mám pořád na ruce a další prsteny i naušníce a nerezaví,technicky si to nedokážu ani předsatavit. Že by někomu něco voperovali a ono mu to zrezivělo??…

Další odpovědi
nonnel

Chirurgická ocel 316L se používá mj. pro výrobu kostních šroubů, spon, protéz a i šperků. Je to ocel, která nesmí rezivět.

Marky71

Nesmí zrezivět, opravdu ne.

Gorouš

Nezrezaví, protože se jí i proto říká chirurgická. V zdravotnictví vás nemůžou operovat rezavým skalpelem.

anonym

pokud by vám ta naušnice začala rezivět,tak si můžete být jistý,že není z chirurgické o­celi.

sanskrybastr

Pokud je opravdu z chirurgické oceli, tak by rozhodně zrezivět neměla. Já například před několika lety přítelkyni kupoval náramek z chirurgické oceli z https://www.kle­notyn.cz/ a pořád vypadá jako nový. :)