Bronzový

Nastoupili byste na cizí kosmickou loď?

Dobrý večer? Ve Spilbergově filmu Blízká setkání třetího druhu, přiletí kosmická loď z jiné planety a někteří obyvatelé Země nastoupí na palubu? Kdyby se Vám stala taková situace, nastoupili byste, nebo ne? Samozřejmě, že nevím, co by následovalo a kam byste se mohli dostat, ale dostali byste odpověď na otázku: Jaký je život jinde ve vesmíru? Letěli byste nebo zůstali tady na Zemi? Byla by zvědavost silnější než obava z neznáméjho? Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Po svých celoživotních zkušenostech bych s lehkým srdcem nastoupil.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejezdím tím, co nemůžu řídit .-DDD

Bronzový

Jednoznačně nastupu, kdy odlétáme......

P.S: vzhledem k tomu, že lze předpokládat, že by se jednalo o vysoce vyspělý druh neboť jejich technologie je na takové úrovni, že dokaží překonat miliardy světelných let tak bych víceméně neměl ani obavu, že by mi mohli ublížit.....
Doplňuji:
oprava " nastupuju "

Pokročilý

zvědavost by asi byla silnější :-) ale nejsem v té situaci...to bych se zas možná rozhodl jinak

Bronzový

Asi bych úžasem nemohla chodit a museli me tam odnést.

Asi bych taky nastoupil. Taková příležitost se nenaskytne každý den. Kdybych nenastoupil asi bych litoval, ale jak říká Shady - nejsem v té situaci.

Bronzový

Kam bych vandroval?! Pokud mi chtějí říct, jaký je život jinde ve vesmíru, můžou to vyklopit už tady na Zemi. A vidět takový život na vlastní oči? Víte, Kelte, já jsem posera, a tak bych nechal nejdřív letět Vás, a až byste se v pořádku vrátil, tak bych třeba letěl taky ... ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.