Našli jste někdy mrtvolu?

Umřel vám někdo pod rukama?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano. Malý křeček a moje milovaná kočička, bylo jí skoro 18 roků.

Koho jsem opravdu viděla, byla má teta a můj strýc na posteli.

Další odpovědi
suaeda

Ano. Uškrceného souseda na gumicuku ve sklepě. Pán měl nevylečitelnou nemoc a tak to bohužel řešil takto.

Funna

pominu zvířátka, které jsem pochovala, tak bohužel člena rodiny…NIKOMU TOHLE NEPŘEJU!

Nuk nuk

Naštěstí ne, ani jedno z toho.

Kepler

Naštěstí nejsem doktor, ani záchranář, takže pod rukama mi nikdo neumřel. Našel jsem ale svého vzdálenějšího příbuzného, který žil sám ve své chalupě. Už jak jsem se k ní blížil, přepadla mě zlá předtucha, protože z komína se nekouřilo, ačkoliv byl tuhý mráz. Nikdy se ve svých posledních letech nepouštěl dál než na zahradu. Tak jsem nahlásil úmrtí a vzdor situaci mě vytočila doktorka, která mi řekla, ať nekecám, že to nemůžu poznat. Mrtvola byla úplně tuhá (rigor mortis). Jinak lidských mrtvol jsem viděl docela dost, ale tuhle jedinou jsem našel.

dubraro

Lidskou ne. Pod rukama mi umřely už tři kočky.

Pixma

Nenašel, ale pár jsem jich udělal!

Mc Merkurion

…občas…

…jéje, těch bylo…

(nebo ty jsi myslel lidi?)

zjentek

Já našel mrtvulo jedné paní. Utopila se a já ji našel.