hanulka11

Našli jste na netu přítele, s kterým jste se už osobně setkali?

Samozřejmě nemyslím seznamku .
Rozumněli jste si i v reálu?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne,nenašel,ale věřím,že to jde.

Další odpovědi
anonym

Osobne ne , ale moje neter se v nejake diskuzi pustila do nejakeho kluka – uplne odlisny nazor na jednu a tu samou vec … a dnes jsou svoji 7 let – 2 deti a zatim stastni. :) -iv-

Terryle

Juju, na netu jsem poznala docela dost lidí a dost jsem i potkala osobně. Nikdy se mi nestalo, že bych si psala s někým, z koho se vyklubal někdo úplně jiný.
No a dopadlo to různě – marnejma zamilováníma z té či oné strany, hezkým kamarádstvím s přídechem romantické platonické lásky (což přešlo s „zavztahováním“ druhé strany, kamarádství a porozumění zůstalo), důvěrou v přátelství a zklamáním, pohodovejma setkáníma u kafe/pivka, od kterých se ani nic nečekalo a kupodivu jsme si porozuměli… a tak dále. Prostě různý.