Avatar uživatele
Damiana

Následovníci. Co to je, kdo to ví?

Už jsem se dnes jednou ptala. A je to tu zas, protože už mi přišlo několik nabídek. Co to znamená, když mi někdo (nebo já jemu) pošle žádost o kontakt a zařazení si ho do svých následovníků? Když přijmu, co to pro mě znamená? Bude mít můj e-mail apod.?
Ptám se asi naivně, ale jsem tu „první den“. A z odstavce v Nápovědě jsem toho moc nevyčetla, kromě toho: bude váš následovník a vy ho budete následovat. Hm, fajn, ale co to přesně znamená. Ví to už někdo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, Andělé, Drap, Amie před 4412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pokazdejinak

Odpoveď byla označena jako užitečná

na první stránce máš záložky všechny otázky a vedle je kolonka Můj stream – tam budeš mít otázky a odpovědi uživatelů, které jsi se rozhodla sledovat a naopak lidi, kterí jsou tví následovníci tam budou mít tvoje otázky a odpovědi – podle mě nemá smysl následovat každého, ale jen ty, kteří tě opravdu zajímaji…
a ještě jsem zjistila, že pokud pošleš žádost o následování někomu, kdo má uzavřený profil a není možné ho normálně kontaktovat, tak pokud ti to následování potvrdí, pro tebe se odemkne – můžeš mu přes odpovědi poslat e-mail a vidíš jeho otázky a odpovědi…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Amie

Velmi zajímavá otázka. Taky jsem na to narazila. Napadlo mě, že asi bude ten dotyčný vědět kde co jak píšeš a jaké dáváš otázky. Zřejmě tvému „následníkovi“ ty tvoje „akce“ budou chodit na mail. Ale netuším. Ještě se tu taky začínám orientovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Připadá mi to celé nějaké zmatené. Taky jsem se ptal
http://www.you­tube.com/watch?v=7vUg­WMMMP2s
Doplňuji:
Vkládám nový odkaz, nevím kde se vzal ten co tam nskočil. Snad se to tentokrát podaří
Tak tedy nepodařilo. Omlouvám se , ale nejde mi vložit odkaz na jinou otázku

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek