Stříbrný

Následky sexuální abstinence

Jaké jsou následky sexuální abstinence u muže?
Doplňuji:
Odpověď:
Večer muž usíná pod dekou,
ale ráno se probouzí pod stanem...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

je to individuální. Já sex měl naposledy před pěti lety a nedělá to se mnou prakticky nic. Ovšem kdybych byl rozen ve Štírovi, už bych dávno skončil na psychiatrii ;{)>
Doplňuji:
pod stanem se každé ráno probouzí muž přirozeně - kvůli potřebě mikce. Znáte tu písničku od Fousatýho Hata? "Většinu rán / erekci mám..."

Další odpovědi:

Zlatý

Murphyo zákony o sexu:

Existují věci lepši než sex, stejně tak věci horši než sex. Ale neexistuje nic, co by
se mu rovnalo. Proto občas abstinuj od vina, žen a písní; hlavně však od písní!!!

Bronzový

Nějak podobně jsem se ptala sama sebe před lety,když mi manžel zahnul.Byla jsem pracovně i doma dost vytížená a poprvé se mi stalo,že jsem fakt na sex neměla náladu možná měsíc.Možná je slabá povaha a měsíční abstinence mu přepla v mozku buňku a udělal co udělal.Jinak si nemůžu na pravidelnost a a četnost stěžovat:-)

Zlatý

následkem takové abstinence snad musí být jen přetlak emocí, depka, rozhoupaná náladovost, nervozita ... nic dobrého to nebude.

TOHLE doma radeji nezkousejte !
jsou veci, se kterymi neni radno si zahravat ... (z lingvistickeho pohledu je zvlastni ze v zadne jine souvislosti snad slovo abstinence nezni tak nepatricne az sprostě :-), uz jen to by melo byt dostatecnym varovanim).

Tělo funguje tak,jak funguje.Představa,že TO vlastně nepotřebuji,je úsměvná.Chuděra Robinson.
I když jsou,byli jedinci,takoví ti,co hovoří vysokými hlásky.

Pokročilý

občas člověk trpí abstinencí sexu, proto je dobré "pomoci si sám" i nějakého filmu "se spoustou hezkých dívek/chlapců. Není se za co stydět - touha po jídle a sexu jsou dvě nejsilnější lidské touhy, bez kterých člověk nemůže přežít. Na světě jsou jen 2 druhy živočichů, kteří sex neberou jen jako rozmnožovací povinnost, ale "povýšili si ho na zábavu", a to člověk a delfíni.

Bronzový

Dneska je tady spousta zajímavých otázek a odpovědí.Jednou z nich je tahle a já mám zrovna tak málo času.Ale zamyslela jsem se jesti někoho takového znám a jednoho přece.Jeho sexuální život prý skončil před devíti lety a já mu to stoprocentně věřím.Myslím že zdravotní následky to nebude mít žádné-nic ho nebolí,ale občas se projeví jeho mentalita a to už je horší.Nikdo ho nepochopí,protože to prostě nejde.Taky jde o to ,jak dlouhá ta abstinence je.....

Bronzový

nevím, tak daleko jsem to nikdy nenechal dojít...

Stříbrný

Říká se,že když to člověk nemá tak to leze na mozek.Nevím jesli jsem se vyjádřil správně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.