Kupi

Našla by se zde dobrá duše, která by mi pomohl s vyplněním dotazníku k mé bakalářské práci?

https://docs.go­ogle.com/forms/d/e/1FA­IpQLScw8KGuZjOX­s8tmLxYbM4Cfu­AZNi6me79dhsWn­YvvCek7Tkbw/vi­ewform

Nejlepší odpověď
klumprt

Tyto dotazníky mě vždycky dojímají. Připadají mi většinou nesmyslné, sloužící k vyvolání zdání, že byl proveden nějaký výzkum něčeho.
Já jsem začal, ale nedokončil jsem to. 54 otázek o tabletech ve škole je na mě prostě moc. Navíc nejsem ani žák, ani učitel, ba dokonce jsem ani nikdy neměl tablet, takže mám pocit, že naprosto nejsem kvalifikován na dotazník odpovídat. Dotazník se mě ale na to neptal, co jsem zač. Kdybych byl osmdesátiletá důchodkyně, tak by přece můj názor měl úplně jinou váhu než názor pedagoga, který třeba něco s tablety ve škole vyzkoušel. Upřímně řečeno, tento dotazník považuju za mimořádně nepodařený a jeho výstupy nebudou mít téměř žádnou hodnotu.
Ale co, diplom nakonec dají, tak o nic nejde. 🙂

Další odpovědi
ivzez

Vysokoškolačka už by měla zvládnout sestavit dotazník
správně, ale vyplnila jsem jej. Zajímalo by mne vyhodnocení
dotazníku → zejména u záporně formulovaných otázek
v případě, že respondent se zněním otázky nesouhlasil
(ohlídejte si to!!).

Drap

máš to tam

Rokio

Dotazník jsem právě vyplnil. K moderním technologiím jako pomůcce při vyučování mám spíše kladný vztah.

Mc Merkurion

… snahu jsem měl, ale asi u dvacátý jsem to vzdal – dyť je to furt to stejný dokola …