Michal Kole

Napadlo by Vás krást záchodové prkénko ? Co kuriózního se ještě dá ukrást ?

Kdyby jsme to ukradli mi Češi, tak při troše fantazii by se to pochopilo, ale ve Švédsku ?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/273185-zlodeji-se-u-soudu-pokusili-ukrast-zachodova-prkenka.html

Odpovědi
Lorrien

U nás se kradou mosty ;)

Funna

no záleží jak by vypadalo…třeba takové celé pozlacené, to bych asi moc neváhala 🙂…a teď vážně…lidé jsou různě „postižení“ a to na celém světě, bez rozdílu národu a rasy, takže všude se najdou kleptomani, sběrači (to jsou ti co hromadí různé nesmysly, jen aby je měli – viz p.Hanzlík v Postřižinách) a jim podobní podivíni…takže se není možné divit, že se občas ztratí i pro ostatní nezajímavá věc…dřív u nás aspoň platilo „jen to, co je na pevno přidělané, se neztratí“…a teď bohužel (viz zmiňovaný most) neplatí ani to ☹ …a podle mě, je nejkurióznější krádež Měsíce, protože si ho podnikatel Denis Hope prostě přivlastnil tak, že prohlásil, že je jeho (díky díře v zákoně) a teď ho vesele rozprodává…

honza19hk

ukrást se dá všechno.Na dráze byj jednou průser,němec ukradl dieslovou lokomotivu a odjel s ní po kolejích až do německa a tam ji prodal do šrotu.Vzhledem k tomu že trať je dobře zabezpečená tak si ho musel někdo všimnout na nádražích kdž zmizela z Prahy,ale přišli na to až poldové v německu když se začali zajímat co dělá ve sběrně celá lokomotiva ČD.Takže jak vidíš dá se ukrást vše.

Takže záchodové prkýnko je nic,ovšem krást ho v budově soudu je taky dobrý.

Tom.Noddy

Dam priklad z nasi rodinne restaurace. Ukradeno uz bylo prkynko, mikado u wc, pouzite zachodove stetky, sitka do pisoaru, dokonce i desinfekcni tablety primo z pisoaru, zasobnik na rucniky i mydlo..za 20 let provozu by se toho nasbiralo… :) Nekdy je to k neuvereni, co lidi udelaji pro neco temer bezcenneho… :)))