Niikii

Naladím televizi Teplice? a kde bych ji (to) mohla najít?

Dobrý den,dnes jsme měli závody v Teplicích a oni se mnou dělali rozhovor do tv,ale jen nějaká Teplická televize,kterou naladíme jen v okrese Teplice :( Jelikož já jsem z Lovosic,tuto televizi na kabelovce nenaladím,nevíte jak nebo kde bych to mohla sehnat? Na internetu vůbec nevim kde a jestli to tam vubec je :( Nicméně bych se ráda viděla :D
Doplňuji:
Myslím tím něco jako regionální televize nebo vysílání.. :)

Odpovědi
jmhad

Asi se chce zeptat přímo v oné televizi,protože vyhledávač dává jen: Regionální televize:vysílá denně od 6:00 do 7:00 hod a od 17:00 do 18:00 hod. pro ústecký region na sdílené frekvenci s TV Prima pro oblast Most,Chomutov,Bí­lina,Teplice

www.hledat.cz/pro­dukty/televize

Podle mého názoru by to bylo možné chytit na frekvenci Prima pro danou oblast či vysílač.