salsa verde

Nakupujete v sexshopu?

Nejlepší odpověď
anonym

Ještě jsem si nikdy nic nekoupil/a ale chystám se

Ja jen ziram na odpoved meho skoro manzela – Dr. Axla… sotva ja vytahnu paty z domu , on uz vytahuje doma eroticke pomucky !! 🙂 -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Nemám potřebu tam něco kupovat

Ale mám v těch obchodech známé.

baghira

Ano, nemám s tím problém nakupovat v kamenném obchodě

Nemám s tím problém, už jsem tam nakupoval, ale většinou to řeším přes e-shop (ne kvůli stydlivosti, ale je to pohodlnější)

www.beate-uhse.cz

anonym

Nemám potřebu tam něco kupovat

Díky svým kontaktům mám pár zkušebních vzorků, které ale nachází uplatnění jen u náročných partnerek toužících po 2×E (extrém a exotika).
Sám je naštěstí dosud nemám zapotřebí.

Andělé

Ano, nemám s tím problém nakupovat v kamenném obchodě

S bývalým manželem jsme tam čas od času zašli,sice jsme se před prodavačkou styděli jak malé děti,ale nekupte erotický masážní olejíček,tj.ně­co…kdo miluje masáže…taková erotická masáž s erot.olejíčkem na celé tělo…pche…
Také jsme tam koupili skvělý srandovní dárek známému k 30 narozkám a všichni se tomu nařechtali…:-)

pokazdejinak

Ano ale raději nakupuji diskrétně přes e-shop

nemám problém jít i do kamenného obchodu, ale přes e-shop si v klidu vyberu, porovnám a většinou jsou i levnější… teď mám vyhlédnuto něco pro manžela

Drap

Nemám potřebu tam něco kupovat

Protože netuším k čemu by to mohlo být v mém věku dobré ??

misa-radilka

Nemám potřebu tam něco kupovat

Nemám potřebu tam něco kupovat, když něco potřebuji, pošlu tam přítele… A zatím vybral vždy dobře :)

terry

Ještě jsem si nikdy nic nekoupil/a ale chystám se

Chystáme se už dlouho 🙂.

misa-radilka – tak máš potřebu nebo nemáš potřebu???

kosaaaak

Nemám potřebu tam něco kupovat

Zajímavý že nikdo nekupuje. To mě vrtá hlavou proč jich je všude tolik a jak je vůbec možný že se uživěj. Zřejmě tydlety hračičky kupujou jen děti do tří let a bezdomovci co nemaj přístup na internet.

Džanička

Ano ale raději nakupuji diskrétně přes e-shop

Kosaaaak, ti co to kupují se asi stydí to sem napsat.. Já jsem jednou kupovala dárek své kamarádce..

Kubas11

Nemám potřebu tam něco kupovat

kost

Nemám potřebu tam něco kupovat

anonym

Nemám potřebu tam něco kupovat

vivatis2-

Nemám potřebu tam něco kupovat

NEVIM CO TAM PRODÁVAJÍ!!!