Najdu pojišťovnu, která pojistí mého muže, byť mu srdce pracuje na 16%?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

S tím bude asi problém, jelikož podpisem smlouvy se stvrzuje, že zdravotní stav je v pořádku. Pokud by tomu tak nebylo, dalo by se uzavření poj. smlouvy považovat jako pojistný podvod.
I v případě poj. plnění by pojišťovna poj. plnění zkrátila.
Důrazně doporučuji nechat si od případné pojišťovny písemně potvrdit, že jste zdravotní stav muže oznámila a v případě, že by pojišťovna plnila z jiného účelu než nemoci srdce, nemělo by dojít ke krácení poj. plnění.

Další odpovědi
ReHu

No, jde trochu o to, na co chce dotyčný pojistit. Třeba úrazovka by neměla být problém.
Pokud se týče životní poj., záleží na pojišťovně. Třeba bude stačit dodatek ke smlouvě o vyjímce.