Najdete slovo, které vše spojuje?

• slunečnice
• obraz
• barvy
• burský oříšek

Odpověď dám zítra, pokud nezapomenu:)
Doplňuji:
Tak jsem mel na mysli olej.
slunecnicovy olej, olejomalba, olejove barvy, podzemnice olejna.
.
Jen jsem zkusil, celkem jsem zvolil dobre, olej vas napadl, Taky mi prisel na mysl van Gogh.
Zkousim cvicit mozek, priste zkusim s obrazky. Uvidim, co z toho vyleze.

Nejlepší odpověď
anonym

Pravděpodobně – olej…
;-D
Ale mohl by to být i Vincent van Gogh…
Doplňuji:
V tomto – „slunecnicovy olej, olejomalba, olejove barvy, podzemnice olejna“ je jasný olej.
Ale také šlo zvolit sekvenci

  • slunečnice (VvG)
  • olejomalba (VvG)
  • olejove barvy (VvG)
  • Búrové – potomci Holanďanů (VvG)

😉

Další odpovědi
led

Smútok, samota

„Ať si naplánujete cokoli, vždycky se v tom bude skrývat nějaký problém.“
Vincent Van Gogh

Kelt

Může to představovat obraz Vicenta van Gogha, Zátiší se slunečnicí, nebo se jedná o podstatná jména na tomto obraze spojená, nejsem si tak jistý tím oříškem. Oříšek bývá označován jako nějaký problém, ale ne burský. Dále to může být obsah oleje, existuje slunečnicový olej a olej z burských oříšků, někdy je i v barvách a pak je na obraze. Není tam
Všechny věci si mohu koupit, nebo sehnat. Tak společné slovo může být obchod.