-_BublyFuck_-

Najdeme nejdražší značku kosmetiky?

Nejlepší odpověď
crazy_dj

souhlasím, ale Artistry se mi nejevi jako draha…

Další odpovědi
facebook.com/slecny

Špatně položená otázka, lepší je položit otázku na konkrétní typ produktu.

Mandarinka

Tipovala bych to na Clinique™, Lancôme™, Estee Lauder™, ARTISTRY™

petka

Ja take myslim: Clinique, Clarins a Lancome..

Bettynka

Co třeba Elizabeth Arden?

Dandi

určitě existuje :)

Krugerka

Clinique, Lancôme.
Francouzská luxusní kosmetická značka Guerlain představila nejdražší rtěnku na světě.

Aaniv

Upřímně řečeno o nejdražších značkách asi málokdo z nás slyšel, tady ty co uvádíte jsou spíše nejprofláklejší-nejdražší…ale znám i krémy na obličej, které stojí malé balení od 10 do 50 000,–Kč.

luciana

PAYOT

janca.lucky

Chanel,Dior

Fridolinek

No tak vesměs jste to se značkou trefili, ale fakt záleží na typu produktu. Vichi také není nejlevnější, ale je dobrá. Kupuji si tam občas krémy, takže to beru. Ale třeba značka M.A.C. mi připadá drahá…nekoupila bych si make-up, který bude stát přes 1000 Kč, ikdyž jsou s ním holky hodně spokojené.Jinak si ještě vzpomínám na film Mama Mia, kde se jedna z hlavních představitelek mazala krémem za tisíce dolarů, protože byl vyrobený z......(no však ti co to viděli tak ví:-)).

alenka901

Dior ten má všechno drahý

Michálek1245

Jako těch nápadů je tady spousta. Ono je ale potřeba říct, že ta drahá kosmetika většinou funguje výrazně efektivněji a třeba pudru je potřeba o dost méně. Nebo make-upu. Takže větišnou nejdráž vychází taková ta předražená DM kosmetika ve střední cenové třídě, která aby fungovala, tak jí je potřeba hodně. Prostě je potřeba zkoumat poměr cena / výkon a ne jenom cenu. :)

GabulkaA

Ahoj, úplně teda nevidím důvod, proč bych měla hledat nejdražší kosmetiku. Jako není přece důležitá cena, ale kvaita. A cena nerovná se kvalita. Už jsem se párkrát spálila… Co je ale výborná komsetika, za úžasnou cenu, to je česká kosmetika https://www.i­uvenio.com. Tu fakt jen doporučuju.