vagra

Najde se tady někdo, kdo poblahopřeje, společně se mnou, Andělé ke stříbru?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já to fakt nesleduji ,ale blahopřeji také

Další odpovědi
Děda Louda

Určitě třaba já.

kapka

Ano, najde. Gratuluji!

aramah

No to samozřejmě andělé mám moc ráda a tak velká GRATULACE

Andělé

Jééé 🙂,Vagro i všem ostatním,vám srdečně moc děkuji za milé a krásné gratulace,které mě od srdce hřejí…:-)
Před chvilkou jsem přijela z Liberce,od rána mám celý den vydařený a i tady najdu milé překvapení:-)
Jste všichni má rodinka,jsem tu s vámi moc ráda a nadále budu,jak v dobrém,tak i ve zlém.
Našla jsem tu víc,než jsem čekala.
DĚKUJI A PŘEJI KRÁSNÝ DEN VŠEM!:-)
Posílám vám moji nejoblíbenější písničku:
http://www.you­tube.com/watch?v=co6WMzD­Oh1o&ob=av2e

Doplňuji:
Aramach,děkuji za milá slova,také Vás mám ráda:-)
Annas:-)i Vám děkuji za krásná,hřejivá slova,úplně mě to dojalo…:-) Jsou slova,která hřejí tak dlouho,že jen tak nevychladnou…
Hodně se od Vás učím,mám Vás ráda. Je mi dnes tak hezky,moc,moc děkuji:-))

annas

Vagro, předběhl jste mě, dívala jsem se v poledne na žebříček a uvdiěla jiného stříbrného…
Andělé, Vaším prostřednictvím jsou opravdoví andělé mezi námi.
Děkuji za vše a upřímně blahopřeji.

Drap

Určitě, blahopřeji a přeji mnoho dalších úspěchú v odpovědích a spoustu orginálních otázek

ten který je

Rád se přidávám ke gratulaci.

fcoop

Gratuluji a --------------vzhůru ke zlatu!

casey

Samozrejme, ze najde. Moc blahopreji Andele, jen tak dal a cesta ke zlatu otevrena.

kenyrts

Rád se též připojím ke gratulaci a díky.

johana 56

Gratuluji a děkuji,jistě budou další užitečné informace.

Jikra

Samozřejmě že se i já velmi ale opravdu velmi rád připojím k blahopřání a z celého srdce Andělé blahopřeji ke stříbru.

hanny 2

Andělé – moc blahopřeji,vždycky když přečtu Vaši přezdívku,před­stavím si opravdu zástup andělů!

briketka10

Též blahopřeji jen tak dál a dál..
Doplňuji:
áchich už nemůžu dát bodíky..až zítra..vracím se vždy ke každé otázce..

anonym

Blahopřeju móc!Co dodat?Víc andělů,hlavně tady!!

led

Ešte len začal rok a už máme peknú úrodu strieborných hviezdičiek. Andělé, blahoželám.

anonym

Též velká gratulace, po delší době opravdu mimořádně zasloužená meta, kdy děláš čest svému nicku i zůstáváš čistým a laskavým vzorem pro veškerou zdejší komunitu.

dědapetr

Také se připojuji,gratuluji k stříbru.

Andělé

Jikro,Jami155,Hanny 2,moc děkuji za krásná slova,vím,že se stále opakuji,ale mně to nedá,mám z krásných slov velikou radost,velice si jich vážím.
Vážím všech gratulací,moc děkuji všem:-)

Andělé

Dr.Axl,opět se opakuji,ale Vaše slova mě opravdu upřímně moc potěšila,zahřála a rozradostnila. DĚKUJI:-)