JájsemRaibek

Načítá vám stránka www:yotube.com?

Je úterý 19.2.2013, 9:45 a pokud oevřu nějaký odkaz na video na you tube nebo zadám adresu www:youtube.com, tak jen bílá plocha.
Funguje vám tato stránka?
Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji, už to funguje. Za tu dvojtečku se omlouvám, samozřejmě tam má být tečka. Rovněž mám stránku v záložkách, takže bez uklepnutí, ale nešlo to. Díky všem.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, byl to pouze chyba serveru (2 – 3 minuty)

Další odpovědi
Pájo

9,55 hod.

Ano.

http://www.you­tube.com/
Doplňuji:
Bez dvojtečky za www

Bedy

Musite zadat www.youtube.com nebo http://www.you­tube.com. Dvojtecka za www nesmi byt.

Kdyztak zkuste spustit prikazovy radek a zadat tam ping www.youtube.com a uvidite, jestli se navaze spojeni.
Jine stranky jdou?

Kdyztak zkontrolujte nastaveni antiviru nebo firewallu, pripadne je docasne zakazte.Eventuelne zkuste i jiny prohlizec, bez instalace je napriklad Opera USB ci Firefox Portable, pokud nechcete instalovat jiny prohlizec.

anonym

Nevím jestli se tato stránka načítá, ale já mám uložený v záložkách některé písničky a když na to kliknu, tak to bez problémů načítá.A pak vždycky zadám co chci hledat a opět to bez problémů načítá.Nikdy nenačítám samostatnou stránku Youtube.