Pruzkumnik

Na noťasu jsem odinstaloval antivir Norton, Windows Defender se nechce zapnout

Na noťasu mě skončila Free licence Norton antiviru, chtěl jsme ji odinstalovat a používat jen Windows Defender, takže jsme ji odinstaloval, jenže teĎ mě nejde spustit Windows Defender, když kliknu na Nastavení->Soukromí a Zabezpečení->Zabezpečení Windows→ no a tady když kliknu na jakoukoliv položku tak mě to vyhodí Najít aplikaci v obchodě Microsoft Store, když kliknu na to, tak mě to zapne Microsoft Store a snaží se to vyhledat windowsdefender ale marně

Já myslím že tam stále je naistalovan, jen není zapnut, protože aktualizace pro něj přes Windows Update přišli

Mimochodem jsem před měsícem přešel na Win11, takže pokus o nahození Win Defenderu přes návod pro Win10 se mi nepovedlo
____________
Problém vyřešen, přeinstalování Win11 jsem nakonec neaplikoval, nakonec mi pomohlo tady to video:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FMumFFcdtec
nechám to tady, kdyby měl někdo obdobný problém :)

Odpovědi
Vit Kouba

Je to jednoduché stáhneš si Windows 11 a provedeš novou čistou instalaci pochopitelně si nejdřív zálohuj data a programy

Zdroj: https://www.mi­crosoft.com/cs-cz/software-download/windows11