kurec

Na které webové stránky chodí bohatí lidé?

Nejlepší odpověď
Rokio

Spousta bohatých chodí na webové stránky, kde jsou grafy cen akcií a komodit, na internetové trhy a určitě chodí na internetové bankovnictví.

Další odpovědi
Rocker

Třeba sem…
https://www.scu­deriapraha.cz/

elkon

To se jich musíš zeptat. Určitě ne sem.

Disraeli

To není nijak jednoznačné, záleží, co potřebují a kdo to je. Klidně na spousty stránek, co chudí. A vůbec, na které stránky chodí chudí, když už tedy zevšeobecňujeme a kategorizujeme?

Třeba chodí na svou webovou stránku, třeba na sociální síť (i na firemní stránku) – přestože se říká, že se jim bohatí vyhýbají (akorát se jimi spíš nenechávají ovládat a negativně ovlivňovat), třeba na mail, do bankovnictví nebo kdekoli, kde mají účet, na „informativní“ stránky (účelové, když hledají nějaké info – takže to může být kterákoli), nějaká kurzová, investiční stránka, forbes nebo nějaký jiný časopis, nějaká ekonomická/pod­nikatelská stránky, zprávy/média a světe div se, třeba i na online seriály a podobně. Logicky třeba i do nějaké obchodu, který je cenově nad rámec většiny ostatních (ale ani to nemusí být nějaké pravidlo, bohatí tam chodit nemusí vůbec, chudí tam mohou jít snít – nebo pro ten obchod/firmu pracovat,..).
„Bohatí“ nedělají vše jinak než „chudí“. Mají třeba jiné návyky, trochu jiné vnímání/myšlení, umí vydělat peníze, ale to z nich nedělá někoho, kdo dělá vše jinak a kdo chodí na nějaké specifické a vyhrazené stránky.

Pepa25

Na žádné. Skutečně bohají lidé nebrouzdají na internetu a nedívají se na TV.

_Bůh_

CNBC, Twitter, OpenSea

Disraeli

_Bůh_ ty s tím twitterem už tvl… 😂

_Bůh_

Disraeli: Musk, Bezos, Lukačovič, Trump, Biden…
Vždyť je to pravda. Musk tam něco spamuje furt.

Disraeli

No a co? 😅 Vyjmenuju ti klidně 15 dalších bohatých, co tam chodí. Stejnětak plno bohatých tráví sposutu času i na facebooku i jinde. Není to ale žádná většina a nemá to žádný větší význam. Není to ani typická strána, na kterou by chodili bohatí nebo by ta soc. síť byla v něčem vyjímečná (ty tvoje novniky a přehledy z twitteru tvl). 😂😂😂😂😂
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂­😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂­😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂