atom

na které dny nepřipadla ani jedna neděle v rozmezí let 1975–2012?

děkuji
Doplňuji:
opravuji,Citu­ji:„Dáte-li si tu práci a poznamenáte-li si, na které datum (míněno číslo dne v měsíci v rozmezí 1 až 31) v roce 2012 připadne aspoň jedna neděle, tak zjistíte, že existuje jedno datum, na které v tom roce žádná neděle nepřipadne. Takových roků možná bude i více. Takže: vyhledejte takové roky v rozmezí let 1975 – 2012,nesmyslná data (např. 30. února nebo 31. dubna) samozřejmě neuvažujte)“

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Na každé pondělí, úterý, středu, čtvrtek, pátek a sobotu.

Další odpovědi
terry

Projdi si kalendář.
Doplňuji:
To si vážně myslíš, že nemám na výběr nic lepšího?

Dochy

Pokud to myslíš tak, že v těchto letech například nebylo 5.září nikdy nedělí, pak bych to asi zkusil dát do tabulky (366×38polí excel nebo něco podobného) a ověřil. Ale silně pochybuju, že nějaký takový den bude. A pokud bude, pak jich bude min. cca 8.
Doplňuji:
Hmmm nečtu v jaké jsem rubrice, co? 😉
Dostals mně.
Nedalo a mi to a sám jsem to tedy ověřil.I na 29.2. připadá neděle v roce 1992, takže v těchto letech není žádné datum bez neděle. A nechtěj vědět, kolik času jsem tím zabil.

honza19hk

na ostatní dny. tzn po,ut,st, čt,pá,so.