Adamos00

Na kolik % vrazd se neprijde?

Myslim tim kolik lidi je pohresovano ale telo se nikdky nenajde.

Ps: jen me to zajima, ja nikoho vrazdit nebudu, i kdyby mela byt sance 1% ze se na to prijde.. neriskoval bych nic..

Hlasujte v anketě

Odpovědi
WoIfy

Jine

Ať hodláš spáchat cokoliv, počítej spíš s tím, že se na to přijde.

Drap

Jine

Objasněnost vražd v ČR za loňský rok byla v jednotlivých okresech 11,5 – 62 %

Psychotic

Jine

Přemýšlej na moment a zeptej se sám sebe: Když na ně nikdo nepřijde, jak je asi bude někdo počítat?

Možná existují kvalifikované odhady, ale ne pro ČR a navíc se budou navzájem radikálně lišit.

tforro

Jine

Záleží kolik podezřelých úmrtí je označeno za vraždu.
Stojím s někým na skále a shodím ho dolů. Nikde nikdo. Když to dobře zahraju, tak mi uvěří, že dotyčný uklouznul po mechu. Ve skutečnosti je to vražda, ale ve statistikách je to nešťastná náhoda.
Pokud někomu pošteluju auto a někdo se v nm zabije, tak se přece zabil při autonehodě.
Abych to shrnul, myslím si, že „klasických“ vražd, na které se nepřijde je naprosté minimum. Ale vražd nastrčených jako nešťastná náhoda, sebevražda atd… je hodně. Ve 20-ti tisícovém městě klidně 20ks ročně…

Lgee

Vice nez 35%