Zlatý

Na jakých stránkách se dozvím,jaké je aktuální počasí....

.... u vás,zde zaregistrovaných,co budete přes víkend vařit a tak různě.?!
Tady to je ,podle 7 statečných,protikodexové.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já mám počasí v telefonu od výrobce nainstalované. Jinak na tabletu jedu podle tohoto: http://www.in-pocasi.cz/…
Ale nemusíš hledat. Jelikož i v našem okrese na severu by mělo být parádně - vypadá to na nějaký výlet s koupačkou a opalovačkou. Jó a zítra večer tanec!!!
A bašta? Teď peču meruňkový koláč a o víkendu podle času zbylého mezi zmrzlinami mlsanými venku, bychom rádi grilovanou zeleninu s rýží a tymiánem. Lahůdka - a v tom vedru ideál! :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Na Seznamu, počasí
Co se bude vařit ještě netuším, rozhodne se zítra. Něco z uložených zásob.

Zlatý

já mám meteoskop podívej na něj
http://www.meteoskop.cz/…
vařit budeme vrabce s br. knedl a zelíčko a jinak budu sázet kytky a hrabat se v zemi to já miluju a taky budu odpočívat možná bude i nějaký výlet .........a ty?

na stránkách http://www.idnes.cz/ se dozvíte aktuální srážky, oblačnost, vítr, teploty a blesky. Mimo jiné se tam také dozvíte jak bylo a jak přibližně bude.

Mohu-li odpovědět barbakáne, tak dozvědět se jaké je aktuální počasí je možné zde, pak na chatu přes mobil, - operátoři zatrhli odesílat sms přes jiné servery přes gprs - ale právě taková možnost pomohla lidem v Praze při povodních, kdy neměli nic, žádné informace. Takže soukromý chat přes sms-gprs-mail-sms něco málo lidem postižených povodněmi pomohl, poděkovali. Jinak ty utilitky na plochu jaké je počasí, :)
Mám starost jak naložit nenápadně se smradlavým kuřetem, hledal jsem na internetu a navedlo mě to sem:) Ale snad se ty kočky neotráví.

Bronzový

pořiď si rosničku nebo chaloupku s panenkou a panáčkem.Ti předpovídají počasí podle místa.To na internetu je zpravidla pro Prahu,Brno a okolí.Na jihu třeba poslouchají předpověď pro Vídeň.

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Hanulko11 já ? Tak já,po dlouhé době mám dlouhý víkend volna.Totiž i SO mám volnou a tak budu připravovat dřevo na otop,hlídat nejmladšího vnoučka,proto že rodiče a sourozenci se válejí u moře v Tunisku a co se bude přes víkend vařit,tak to nemám (zatím) ponětí,ale určitě to bude dobré. Ale jak tak koukám,Tvůj nápad není špatný,jen ty bramborové knedlíky nějak nemusím.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.