sesednizkola

Na jakou českou hitovku jste nejvic alergicky a nemate ji radi?

Me nejvíc asi pila krev láska v housce. Pamatuji si, jak mi jí poprvé na youtibe pouštěl můj skoro 30ti letý bratranec a hrozne se u toho smál a byl opravdu šťastný. Myslel jsem si, ze se smeje něčemu vtipnemu na tom videu a dlouho mi trvalo nez jsem uvěřil, ze se mu libi ta písnička a co libi, že je z ní primo nadšený. Jo jo, tenhle song mi pil krev dlouho. Pak jeste pisnicka Laska je laska, ta taky jeden cas rvala vsude. Co vam prijde jako nejvic precenenej hit co se " kazdemu libi" a vy ho nemuzete vystat?

Nejlepší odpověď
ten který je

Jsem alergickej na Langerovou a na její Voda živá.

Další odpovědi
anonym

Na písně Anety Langerové Křídla motýlí a Voda živá.

Jeden čas tyto dvě písně zaplavovaly všechna rádia.Za jednom rádiu je hrály, přeladil jsem na jiné a tam končily.A to bylo třeba 4 – 5× denně.
I dnes se mně otevírá kudla v kapse když je slyším.

kapka

Nemam nic proti vínu, Moravě, moravskému lidu a nemam nic proti Chinaski, ale písničku „My máme rádi vino“ od začátku nemusím. Jeden čas jsem ji slyšela odevšad furt. Mne ta písnička přijde jako naka novodoba odrhovačka, nevím no…

BANAN93 :D :D wtf, co to je? :D :D To vůbec neznám. To si dělá Bohuš Matuš pr*el, ne? :D :D
Prej „jsem rozpálená pláž“ :D :D

BANAN93

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lrq3ePeA1IQ
a
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AjdSSHtNXp0 a ten klip :D :D :D co tam furt dělaj :***D to je hudební masakr :D

cochee

Na vše od Kluse, z jeho tvorby se mi dělá fyzicky blbě od žaludku.

anonym

Medvídek od Lucie

RyuzakiKate

Jelikož si nepouštím rádio, tak mi nic takového nehrozí, spíš jsem dycky trpěla z toho, co si pouštěli mí drazí spolužáci z gymplu, tzn. především cokoliv od Michala Davida. Koller mě se*e už jen stylem zpívání, Medvídek mě taky se*e, Kabáti mě se*ou… Ale nejvíc mi asi lezlo na nervy Žijeme len raz, což je sice slovensky, ale u nás to vyhrává snad každý léto a jakmile to někde slyším, tak mám chuť se zabít.

konemy

Na všechny.

chachar1922

Nemůžu vystát písničku kde se zpívá ztrácíš a zpívá to asi Ztracený. To mi zvedá tlak.

lota

Mě nesedí takový ty songy Aqua Babes – Jsem tvoje bejby apod.