krum

Na jakém principu funguje hra na akinator.com?

Vždycky uhádne, na co člověk myslí, jak je to možné?

Nejlepší odpověď
www

Sice tuto hru neznám, ale není možné, aby nějaký automat (hra) dokázal odhalit něčí myšlenky.
Hra tě například dovede tam kde je potřeba a pak to „uhádne“. 😁 Jsou podobné hry s kartami, a tam se rovněž jedná o podfuk, kdy „hádá“ karty. A uhádne..některé karty tam totiž vůbec nebyly, aniž by si toho leckdo na první pohled všimnul! Zkušenost

Další odpovědi
Orange

Ten algoritmus prostě chytře vybírá otázka a umí vyhledávat údaje. Plus když třeba vidí, odkud je návštěvník, tak upřednostňuje osoby z té země.