Avatar uživatele
VaclavZeman

Na jakém místě mimo Česko jste byli nejvícekrát?

Mně se jeden pán v pondělí chlubil, že byl čtyřikrát v Římě. Já jsem byl asi padesátkrát v Mnichově, Vídni a dalších obdobných městech, když jsem tlumočil. V součtu si tipnu, že jsem Rakousko a Německo navštívil každé alespoň stokrát a tak padesátkrát jsem byl ve Švýcarsku. Nejednou jsem byl i v Londýně, ale to bylo kvůli housové muzice, díky které jsem tam v housovém undegroundu proslavený. Děkuju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Savier, cappuccino před 277 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vaclave, ja jsem na tom podobne, jako ty, dokonce bych te v mnohem jeste predcila, hlavne i o zeme na jinych kontinentech.
Ale jelikoz je tady dost zavistivcu nebo neprejicich lidi, nebudu to tu rozvadet.
Kdo studuje jazyky nebo se jimi i zivi, ten musi (anebo by alespon mel) cestovat. Nehlede k tomu, ze si clovek takto rozsiruje obzory.
I pres me cestovatelske zkusenosti zustavam skromnym clovekem a vazim si predevsim pratelstvi, slusnosti a ferovych lidi. Na cestach jsem potkala hodne lidi a mam nektere zazitky, ktere se mi zdaji az neskutecne. Az budu mit jednou cas, mozna i nejaky roman napisu.
Moc ti fandim a preji jeste hodne zazitku z tvych cest! :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?VaclavZeman Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

DDR, Sachsen.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tak housový underground, ano? Wow… Já byl v každé zemi jen jednou, max. párkrát. Nejbolestivější na cestování bylo poznání, že strašnější mezilidské vztahy (vzájemná důvěra, upřímnost) než v ČRdeli byly snad už jen na Slovensku. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

V Rakousku párkrát, a to na hradě Hardeck.

Jediný cizí stát, který jsem navštívil, je Rakousko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

V Polsku.Máme chalupu kousek od hranic,takže tam jezdíme celkem často.
Jinak jsem byl ve spoustě zemí,ale vždy jsem se rád vrátil domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Na Slovensku snad třistakrát? Netuším ale, k čemu ti taková informaceš může být dobrá? To je přece každého věc kam jezdí a tobě po tom nic neni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mesiáš

Všude jsem byl a všude je to jenom o vztazích mezi pokrytci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cappuccino

Mesias: ono je to nekdy tak, ze jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva!

Avatar uživatele
Filip84

cappuccino: Teď jsem to chtěl napsat.

Ono pro schisofreniky, komplikované, složité, je to asi všude na pytel. 🤷🏽‍♀️

A taky platí, že stejné k stejnému! 😎

Avatar uživatele
zjentek

Filip a kvůli čeho myslíš že tenhle svět jde ekonomicky/eko­logicky do kopru? NO KVŮLI TĚM JEDNODUCHÝM! Jenomže ten jednoduchý debil neví, že tenhle svět jde ekonomicky/eko­logicky do kopru, kvůli němu. Ber to ale jednoduše- tohle nemůžeš chápat, tečka, hotovo, vymalováno.

Avatar uživatele
cappuccino

Filip84: presne tak. Ono predevsim zalezi na tom, jak se na tech cestach chovame. A nejen na cestach, ale i v beznem zivote.
Mne se stalo, ze jsem v Praze pomohla dvema baturkarkam, ktere byly na okruzni jizde po Evrope, a ony me pak pozvaly do Kalifornie. Nejen to, ale dokonce do Malibu, ctvrte milionaru, kde mely kazda haciendu s vyhledem na more.
Story jak z nejakeho filmu, ale pravdiva!
Takze cestovat se vyplati. A hlavne se nebat, bavit se s lidma!

Nový příspěvek