noen

Na jaké příspěvky mám nárok jako svobodná matka?

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na jaké příspěvky od státu mám nárok jako svobodná matka 8 letého dítěte. Pobírám minimální mzdu, bydlím sama s dcerou a svou matkou (důchodkyně) v pronájmu obecního bytu. O co všechno si můžu požádat? Přestávám zvládat platit své výlohy. Děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
kropitko

Přídavky na dítě,sociální příspěvek,pokud máte trvalé bydliště tam kde bydlíte,tak příspěvěk na bydlení.