Zlatý

Na jaké místo by jste se chtěli v životě ještě podívat?

U mě by to byla asi Severní Amerika. V ní Los Angeles, New York, Las Vegas, Hallywood, Washington. A ještě Nový Zéland-mám tam sestru ;o) A u Vás?
Doplňuji:
ještě jsem si vzpoměla: Malorka, Maledivy, Seychely a Havaj

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

k odpovědi týkající se návštěvy Osvětimi: domnívám se, že tento tábor by měl navštívit k a ž d ý člověk, zejména pak mladí lidé inklinující k náckům. V hrůze a pokoře jsem prošel tato místa, kde tzv. nadlidé koncentrovali a vraždili lidi a dodnes se při vzpomínce děsím. Podruhé bych tam už asi nevstoupil, protože ten všudypřítomný pach smrti a násilí cítím ještě dnes. Naopak rád bych ještě jednou navštívil Taormínu na Sicílii.

Další odpovědi:

Stříbrný

Z těch, kde jsem byla by to byl Izrael a některá místa na Ukrajině.
Pokud jde o místa, kde jsem nikdy nebyla, ráda bych viděla Skotsko a Arménii.

Bronzový

Chtěla bych vidět rozkvetlou poušť, východ slunce v Grand kaňonu (omlouvám se za pravopis) a jet do Londýna s mojí maličkou, až vyroste, podívat se na Big Ben. Jednou jsem jí to slíbila v porodnici, když nechtěla tahat z prsu. Začala papat, tak tam určitě spolu jednou pojedeme.....:-DDDD

Bronzový

Chtěla bych se kouknout do Osvětimi. Nemám odvahu ani peníze.

Bronzový

Já bych se chtěla podívat do Austrálie na psy Dingo a jednoho si přivézt domů. A pak do Řecka a do Norska.

Zlatý

Chtěl bych se podívat na Nový Zeland.V loni tam byl kamarád.Je tam krásná příroda a dobří lidé.

Mam chut se podivat do Finska-Laponsko a Fjordy,laka mne i Aljaska,proste divoka priroda.A muzu doporucit Skotsko.

Bronzový

Do Severní a Jižní Ameriky-hlavně za Indiány,na Nový Zéland(bohužel tam nemám sestru:)),a Nepálu,Japonska, Afriky, Skandinávie- no- potřebovala bych několik životů a sem tam 1.v sazce:)).

Bronzový

Chtěla bych navštívit Skotsko.

Zlatý

new york,paříž,nový zéland,malorka

Pokročilý

ja zasee v Miami strejdu :) jinak bych se chtel podivat do LA,Hollywood,Las Vegas :)

Pokročilý

Paříž, Tokio, Londýn, New York. (mimochodem Holywood je čtvrť Los Angeles...)

to dudu: Do osvětimi razím cca za 1-2 měsíce se školou. Mám docela strach, bude to určitě zkušenost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.