na jak dlouhou dobu může policie

na jak dlouhou dobu může policie v případě domácího násilí vykázat násilníka ze společného obidlí a zakáza t mu vztup do něj, pakliže hrozí (opakovaný) nebezpečný útok proti životu, zdraví, svobodě nebo závažný útok proti lidské důstojnosti???

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

na 10 dní

Doplňuji:
Vím, že policie vykázala násilníka na 10 dní. Asi za rok pak znova, opět na 10 dní … Určitě posuzují individuálně…

Další odpovědi
brillant

na 10 dní

Doplňuji:
http://www.po­licie.cz/clanek/pre­ventivni-informace-institut-vykazani.aspx

marci1

na 10 dní

Prvotně na 10 dní, ale na základě žádosti rodinného příslušníka může soud prodloužit lhůtu o 1 měsíc, nejvýše však na 1 rok.

anonym

na 10 dní

Kéž by to bylo na dlouho.

pl4toon

na 10 dní